3 ürün eklendi.

3 0,00 TL
Ara Toplam: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

GENET KURUMSAL

ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

Vasat
Yeterli
Profesyonel
GENET Genel Elektronik Teknolojileri Ltd. Şti.

GENET , uzun yıllar veri ağları ve haberleşme alanlarında deneyim kazanmış, uzman elektronik mühendisleri tarafından  2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

GENET,  2002 yılı başından beri yalnızca "network tabanlı video güvenlik sistemleri" alanında faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda seçtiği teknoloji geliştiricisi iş ortakları ile uzun süreli ve kesintisiz çalışmalarını, sürekli geliştirip, büyüterek devam ettirmektedir.

GENET, kuruluşundan itibaren, faaliyette bulunduğu alana değer katan, sektörünün gelişimine katkı sağlayan ve çalışmaları takip edilen, yolundan gidilen lider bir firma olmuştur.

Kuruluşundan itibaren, alanındaki lider üretici ve teknoloji geliştiricisi firmalar ile işbirliği yapmaktadır. Bir kısmını aşağıda göreceğiniz üreticilerin Türkiye genel distribütörlüğünü ve ithalatçılığını halen başarılı şekilde devam ettirmektedir.

GENET , Türkiye geneline yayılmış yaklaşık 300 civarındaki bayi, sistem bütünleştirici ve satıcı firma ile yurt geneline ve komşu ülkelere satış, destek ve mühendislik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sizlerle de işbirliği yapabilmeyi ümit ederiz.

Saygılarımızla,

Genet Teknoloji 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER